Vysoce výkonný lisovací automat BSTA 200-60BE


08. 07. 2007

Speciálně díky tlaku z Asie a východní Evropy jsou stále více zohledňovány optimální možnosti poklesu nákladů ve výrobě skrze automatizace a stále vyšší rychlosti. Investiční náklady ale budou stále významnější.

Aby byl vzrůstající konkurenční tlak snížen, byl vyvinut nový lisovací automat BSTA 200-60BE od firmy Bruderer. Obzvláště díky stále více úspěšnému segmentu ve výrobě malých a vysoce precizních dílů, závisí na tom, že existuje vysoká expanze.

Rozhodující není síla lisu. Mnohem větší roli hraje výroba malých dílů elektronického. a automobilového průmyslu, jako je precizní a procesní jistota a hospodárnost.

Nový BSTA 200-60BE plně splňuje stanovené požadavky a výsledek mluví sám za sebe...
Vysoká preciznost a optimální procesní jistota za velmi zajímavou cenu...

Nový vysoce výkonný lis. Automat BSTA 200-60BE sjednocuje mechanickou preciznost, nejnovější elektroniku a stále rostoucí inovaci, která vede k jednotnosti poměru mezi potřebou a náklady.

Příčná hřídel je tvořena silou dvou ojnic na pákové soustavě a ty pohánějí tlakové sloupy zvedáku. BSTA 200-60BE garantuje vysokou životnost tak jako vysokou preciznost a neohebnost. Kalené vřeteno a matice jsou seřazeny tak jako u již známých modelů řady BSTA.

Model umožňuje vysoko precizní seřízení pozic zvedáku a poskytuje nejlepší přesnost dílů ve všech částech procesu.

Poprvé byl představen BSTA 200-60BE. V Evropě na Blechexpo ve Stuttgartu. Ve stejnou dobu byl prezentován speciálně pro tento typ lisu vyvinutý válcový posunovač BBV 180. Inovační koncept posunovače nabízí několik předností. Např. výměnný svitek nemusí být již vícekrát seřizován, role jsou enormě rychle vyměnitelné.

Poslední věc, kterou bychom chtěli zdůraznit se týká řízení stroje. Bruderer vyvinul na bázi známého B-řízení nové řízení strojů a procesu. Zmiňovaný B-essential splňuje všechny požadavky vysokomoderního řízení i přes jednoduchou obsluhu.

Skrze vysoko citlivé obrazovky může obsluha zadat optimálně a strukturovaně všechny relevantní informace a pokud je to nutné, může během procesu optimalizovat proces lisování.

Cíl rozvinout veřejnou filozofii řízení byl dosažen B-Essentialem. Obsluha již není více méně omezena striktně předepsaných softwarem. Poté co jsme viděli, můžeme říci, že máme staré H-řízení s nejnovějšími technickými možnostmi a funkcemi uchování dat.

 

Naším cílem je neustále zkvalitňovat servis poskytovaný současným i budoucím zákazníkům. 

Samozřejmostí je pravidelné školení našeho personálu přímo v mateřských firmách tak, abychom Vám mohli poradit i v těch nejnáročnějších lisařských aplikacích.